Turvallisuuden ammattilainen
Profiilituotteiden asiantuntija

Yhteystiedot


Pääkonttori ja myymälä

Avoinna
ma-pe 8.00 - 18.00
la 10.00 - 16.00

Temrex Oy
Jääsalontie 20
90400 Oulu

p. (08) 520 8919
tiedustelut: info@temrex.fi
tilaukset: tilaukset@temrex.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja:
Jouni Kurttila
p. 0500 389 866
jouni.kurttila@temrex.fi

Laskutus:
Anu Kurttila
p. 050 520 8947
anu.kurttila@temrex.fi

Tuotantopäällikkö:
Tuomo Häkkinen
p. 050 4300 681
tuomo.hakkinen@temrex.fi

Työvaatteet & Suojaimet

Myyntijohtaja:
Henri Kurttila
p. 0400 355 793
henri.kurttila@temrex.fi

Myynti - Oulun myymälä:
Kati Lumijärvi
p. 050 464 0910
kati.lumijarvi@temrex.fi

Myynti:
Jari Juurikka
p. 050 5022 019
jari.juurikka@temrex.fi

Avainasiakaspäällikkö:
Perttu Matinolli
p. 050 330 2220
perttu.matinolli@temrex.fi

Myynti, Oulun eteläinen, Raahen ja jokilaaksojen alue:
Jari Suonvieri
p. 050 363 8223
jari.suonvieri@temrex.fi

Myynti, Lapin lääni:
Merja Soukka
p. 050 411 8868
merja.soukka@temrex.fi

Tilausten seuranta:
Jenni Heikkinen
p. 050 344 1753
jenni.heikkinen@temrex.fi

Merkkaamo:
Otso Keränen
p. 050 413 0531
merkkaamo@temrex.fi

Paloturvallisuus

Myynti ja huoltoihin liittyvät tiedustelut:
p. (08) 520 8919
info@temrex.fi

Sammutinhuolto huoltopäällikkö:
Ismo Mikkola
p. 050 5757 110
ismo.mikkola@temrex.fi

Turvallisuusasiantuntija:
Mikael Kurttila
p. 050 5919 335
mikael.kurttila@temrex.fi

Icas palovaroitinjärjestelmät myynti:
Jouni Kurttila
p. 0500 389 866
jouni.kurttila@temrex.fi

Icas palovaroitinjärjestelmät huolto:
Juha Illikainen
p. 045 651 8530
juha.illikainen@temrex.fi

Sammutinhuolto Rovaniemi:
Neulastie 1, 96910 Rovaniemi
Tuomas Kotimaa
p. 040 748 7007
tuomas.kotimaa@temrex.fi

Temrex Showroom Raahe
Kirkkokatu 28,
9200 Raahe

Avoinna sopimuksen mukaan,
sekä keskiviikkoisin klo 9.00-16.30

Jari Suonvieri
p. 050 363 8223
jari.suonvieri@temrex.fi

Rovaniemi
(Lapin sammutinpalvelu):


Temrex Oy
Neulastie 1
96910 Rovaniemi

Tuomas Kotimaa
p. 040 748 7007
tuomas.kotimaa@temrex.fi