Turvallisuuden ammattilainen
Profiilituotteiden asiantuntija

Yhteystiedot


Pääkonttori ja myymälä

Avoinna ma-pe 8.00-18.00

Temrex Oy
Jääsalontie 20
90400 Oulu

p. (08) 520 8919
tiedustelut: info@temrex.fi
tilaukset: tilaukset@temrex.fi

 

Hallinto

Toimitusjohtaja:
Jouni Kurttila
p. 0500 389 866
jouni.kurttila@temrex.fi

Laskutus:
Anu Kurttila
p. 050 520 8947
anu.kurttila@temrex.fi

Tuotantopäällikkö:
Tuomo Häkkinen
p. 050 4300 681
tuomo.hakkinen@temrex.fi

 

Paloturvallisuus

Myynti ja huoltoihin liittyvät tiedustelut:
p. (08) 520 8919
info@temrex.fi

Sammutinhuolto huoltopäällikkö:
Ismo Mikkola
p. 050 5757 110
ismo.mikkola@temrex.fi

Turvallisuusasiantuntija:
Mikael Kurttila
p. 050 5919 335
mikael.kurttila@temrex.fi

Icas palovaroitinjärjestelmät myynti:
Jouni Kurttila
p. 0500 389 866
jouni.kurttila@temrex.fi

Icas palovaroitinjärjestelmät huolto:
Juha Illikainen
p. 045 651 8530
juha.illikainen@temrex.fi

Sammutinhuolto Rovaniemi:
Neulastie 1, 96910 Rovaniemi
Tuomas Kotimaa
p. 040 748 7007
tuomas.kotimaa@temrex.fi

 

Työvaatteet & Suojaimet

Myyntijohtaja:
Henri Kurttila
p. 0400 355 793
henri.kurttila@temrex.fi

Myynti - Oulun myymälä:
Kati Lumijärvi
p. 050 464 0910
kati.lumijarvi@temrex.fi
Eva Kadir
p. 050 409 2919
eva.kadir@temrex.fi

Tilausten seuranta:
Greeta Tuomikoski
p. 050 320 8367
greeta.tuomikoski@temrex.fi
Jenni Heikkinen
p. 050 344 1753
jenni.heikkinen@temrex.fi

Merkkaamo:
Otso Keränen
p. 050 413 0531
merkkaamo@temrex.fi

 

Profiili- ja sport-tuotteet

Myyntipäällikkö:
Jari Juurikka
p. 050 5022 019
jari.juurikka@temrex.fi

Myynti, Oulun eteläinen, Raahen ja jokilaaksojen alue:
Jari Suonvieri
p. 050 363 8223
jari.suonvieri@temrex.fi

Myynti, Lapin lääni:
Henri Tuomi
p. 050 409 5034
henri.tuomi@temrex.fi
Merja Soukka
p. 050 411 8868
merja.soukka@temrex.fi

TEMREX NEW WAVE PROFILE

Profiili & Sport -tuotteet
Avoinna ma-pe 8.00-18.00

Temrex Oy
Jääsalontie 20
90400 Oulu

Myyntipäällikkö:
Jari Juurikka
p. 050 5022 019
jari.juurikka@temrex.fi

Lisätiedot: www.nwptemrex.fi

Tukkuvarasto:

Temrex Oy
Heikki Toppilantie 6
91900 Liminka

Rovaniemi
(Lapin sammutinpalvelu):


Temrex Oy
Neulastie 1
96910 Rovaniemi

Tuomas Kotimaa
p. 040 748 7007
tuomas.kotimaa@temrex.fi

Antti Juotasniemi
p. 050 534 3814
antti.juotasniemi@temrex.fi

Merja Soukka
p. 050 411 8868
merja.soukka@temrex.fi